PARTENERI ASOCIATI

Parteneri Asociati din Romania

 

 

Nr. Organizatie Tip Site Web
1. Scoala Gimnaziala EuroEd Iasi Scoala https://www.euroed.ro/ro/scoala-gimnaziala-iasi
2. Liceul Teoretic “Miron Costin” Iasi Scoala http://www.licmcostin.ro/
3. Scoala Gimnaziala ”Elena Cuza” Iasi Scoala http://www.scoalaecuza.ro/2/
4. Scoala Gimnaziala “Profesor Mihai Dumitriu” Valea Lupului Iasi Scoala https://scoalavalealupului.ro/
5. Scoala Gimnaziala Speciala ”Constantin Paunescu” Iasi Scoala https://scoalaspecialaiasi.ro/
6. Asociatia Industrii Creative Asociatie Cultural-Creativa https://asociatiaindustriicreative.com/
7. Asociatia Activitati Creative Asociatie Cultural-Creativa https://www.activitaticreative.ro
8. Federatia Patronatelor din Industriile Creative Federatie Culturala https://fepic.ro/
9. Asociatia Artipic Asociatie Cultural-Creativa https://artipic.net/contact/
10. Asociatia KreativIS Asociatie Cultural-Creativa https://www.facebook.com/asociatia.KreativIS/
11. Asociatia Alternative Sociale Organizatie Non-Guvernamentala https://www.alternativesociale.ro/
12. Asociatia Salvati Copiii Iasi Organizatie Non-Guvernamentala https://salvaticopiii-iasi.ro/

 

Parteneri asociați din Lituania

Nr. Organizatie Tip Site Web
1. Trakai district Paluknio “Medeinos” gymnasium Liceu https://www.medeina.trakai.lm.lt/
2. Lentvaris Motiejus Šimelionis Gymnasium Liceu https://www.simelioniogimnazija.lt/
3. Trakai r. old Trakai Anzejus Stelmachovsky basic school Liceu https://sentrakumok.lt/
4. Trakai adult education center Centrul de educație a adulților https://tsmcentras.lt/
5. Trakai District Municipal Public Library Bibliotecă https://www.trakubiblioteka.lt/lt
6. „Skalvija“ cinema center Furnizor de educație non-formală https://skalvija.lt/

 

Parteneri asociați din Turcia

 

Nr. Organizatie Tip Site Web
1. Kadir Has Ortaokulu Scoala https://kadirhasortaokulu.meb.k12.tr/
2. Refika Küçükçalık Ortaokulu Scoala https://refikakucukcaliko.meb.k12.tr/
3. Erbosan Ortaokulu Scoala https://erbosanortaokulu.meb.k12.tr/
4. Müncübe Cıngıllıoğlu Ortaokulu Scoala https://muncubeo.meb.k12.tr/
5. Ramazan Büyük Kılıç Ortaokulu Scoala https://ramazanbuyukkilic.meb.k12.tr/
6. Mosa Sanat Akademisi Sectorul creativ și cultural https://mosasanat.com/
7. Zen Sanat Merkezi Sectorul creativ și cultural https://www.zenmuzikkursu.com/
8. Feride Acar (Drama) Sectorul creativ și cultural https://avesis.erciyes.edu.tr/fkukul/egitim
9. Melikgazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Agenția Guvernamentala https://melikgazi.meb.gov.tr/
10. Firstem Asociația Non-Guvernamentala http://firstem.net/