ASOCIJUOTI PARTNERIAI

Rumunijos asocijuoti partneriai

Nr. Organizacija Tipas Tinklapis
1. Scoala Gimnaziala EuroEd Iasi Mokykla https://www.euroed.ro/ro/scoala-gimnaziala-iasi
2. Liceul Teoretic “Miron Costin” Iasi Mokykla http://www.licmcostin.ro/
3. Scoala Gimnaziala ”Elena Cuza” Iasi Mokykla http://www.scoalaecuza.ro/2/
4. Scoala Gimnaziala “Profesor Mihai Dumitriu” Valea Lupului Iasi Mokykla https://scoalavalealupului.ro/
5. Scoala Gimnaziala Speciala ”Constantin Paunescu” Iasi Mokykla https://scoalaspecialaiasi.ro/
6. Asociatia Industrii Creative Kultūros ir kūrybingumo asociacija https://asociatiaindustriicreative.com/
7. Asociatia Activitati Creative Kultūros ir kūrybingumo asociacija https://www.activitaticreative.ro
8. Federatia Patronatelor din Industriile Creative Kultūros federacija https://fepic.ro/
9. Asociatia Artipic Kultūros ir kūrybingumo asociacija https://artipic.net/contact/
10. Asociatia KreativIS Kultūros ir kūrybingumo asociacija https://www.facebook.com/asociatia.KreativIS/
11. Asociatia Alternative Sociale Nevyriausybinė organizacija https://www.alternativesociale.ro/
12. Asociatia Salvati Copiii Iasi Nevyriausybinė organizacija https://salvaticopiii-iasi.ro/

 

Lietuvos asocijuoti partneriai

Nr. Organizacija Tipas Tinklapis
1. Trakų r. Paluknio “Medeinos” gimnazija Gimnazija https://www.medeina.trakai.lm.lt/
2. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija Gimnazija https://www.simelioniogimnazija.lt/
3. Trakų r. senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinė mokykla Pagrindinė mokykla https://sentrakumok.lt/
4. Trakų suaugusiųjų mokymo centras Suaugusių mokymo centras https://tsmcentras.lt/
5. Trakų rajono savivaldybės viešoji biblioteka Biblioteka https://www.trakubiblioteka.lt/lt
6. „Skalvijos“ kino centras Neformalus ugdymas www.skalvija.lt

 

Turkijos asocijuoti partneriai

Nr. Organizacija Tipas Tinklapis
1. Kadir Has Ortaokulu Mokykla https://kadirhasortaokulu.meb.k12.tr/
2. Refika Küçükçalık Ortaokulu Mokykla https://refikakucukcaliko.meb.k12.tr/
3. Erbosan Ortaokulu Mokykla https://erbosanortaokulu.meb.k12.tr/
4. Müncübe Cıngıllıoğlu Ortaokulu Mokykla https://muncubeo.meb.k12.tr/
5. Ramazan Büyük Kılıç Ortaokulu Mokykla https://ramazanbuyukkilic.meb.k12.tr/
6. Mosa Sanat Akademisi Kūrybinis ir kultūrinis sektorius https://mosasanat.com/
7. Zen Sanat Merkezi Kūrybinis ir kultūrinis sektorius https://www.zenmuzikkursu.com/
8. Feride Acar (Drama) Kūrybinis ir kultūrinis sektorius https://avesis.erciyes.edu.tr/fkukul/egitim
9. Melikgazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Vyriausybinė agentūra https://melikgazi.meb.gov.tr/
10. Firstem Nevyriausybinė asociacija http://firstem.net/