YEREL PAYDAŞLARI

Romen Yerel Paydaşları

Nr. Kuruluş Tür Internet sitesi
1. Scoala Gimnaziala EuroEd Iasi Okul https://www.euroed.ro/ro/scoala-gimnaziala-iasi
2. Liceul Teoretic “Miron Costin” Iasi Okul http://www.licmcostin.ro/
3. Scoala Gimnaziala ”Elena Cuza” Iasi Okul http://www.scoalaecuza.ro/2/
4. Scoala Gimnaziala “Profesor Mihai Dumitriu” Valea Lupului Iasi Okul https://scoalavalealupului.ro/
5. Scoala Gimnaziala Speciala ”Constantin Paunescu” Iasi Okul https://scoalaspecialaiasi.ro/
6. Asociatia Industrii Creative Kültür ve Yaratıcılık Kuruluşları https://asociatiaindustriicreative.com/
7. Asociatia Activitati Creative Kültür ve Yaratıcılık Kuruluşları https://www.activitaticreative.ro
8. Federatia Patronatelor din Industriile Creative Kültürel federasyon https://fepic.ro/
9. Asociatia Artipic Kültür ve Yaratıcılık Kuruluşları https://artipic.net/contact/
10. Asociatia KreativIS Kültür ve Yaratıcılık Kuruluşları https://www.facebook.com/asociatia.KreativIS/
11. Asociatia Alternative Sociale Sivil Toplum Kuruluşu https://www.alternativesociale.ro/
12. Asociatia Salvati Copiii Iasi Sivil Toplum Kuruluşu https://salvaticopiii-iasi.ro/

 

Litvanyalı Yerel Paydaşlar

Nr.  Kuruluş Tür Internet sitesi
1. Trakai district Paluknio “Medeinos” gymnasium Lise https://www.medeina.trakai.lm.lt/
2. Lentvaris Motiejus Šimelionis Gymnasium Lise https://www.simelioniogimnazija.lt/
3. Trakai r. old Trakai Anzejus Stelmachovsky basic school Lise https://sentrakumok.lt/
4. Trakai adult education center Yetişkin eğitim merkezi https://tsmcentras.lt/
5. Trakai District Municipal Public Library Kütüphane https://www.trakubiblioteka.lt/lt
6. „Skalvija“ cinema center Yaygın Eğitim Sağlayıcısı https://skalvija.lt/

 

Türk Yerel Paydaşları

Nr. Kuruluş Tür Internet sitesi
1. Kadir Has Ortaokulu Okul https://kadirhasortaokulu.meb.k12.tr/
2. Refika Küçükçalık Ortaokulu Okul https://refikakucukcaliko.meb.k12.tr/
3. Erbosan Ortaokulu Okul https://erbosanortaokulu.meb.k12.tr/
4. Müncübe Cıngıllıoğlu Ortaokulu Okul https://muncubeo.meb.k12.tr/
5. Ramazan Büyük Kılıç Ortaokulu Okul https://ramazanbuyukkilic.meb.k12.tr/
6. Mosa Sanat Akademisi Yaratııcı ve Kültürel Sektör https://mosasanat.com/
7. Zen Sanat Merkezi Yaratııcı ve Kültürel Sektör https://www.zenmuzikkursu.com/
8. Feride Acar (Drama) Yaratııcı ve Kültürel Sektör https://avesis.erciyes.edu.tr/fkukul/egitim
9. Melikgazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Resmi kurumu https://melikgazi.meb.gov.tr/
10. Firstem Sivil Toplum Kuruluşu http://firstem.net/